Jak hrát fotbal

Fotbal je celosvětový sport, který může paralyzovat celá města a národy. Je to také velmi levný sport. A protože je fotbal tak populární, dochází dokonce k nepokojům, ke kterým dochází, když zápas skončí remízou. Pokud milujete fotbal, můžete se ho naučit hrát, bez ohledu na úroveň vašich dovedností. Zde jsou některá základní fotbalová pravidla. Pojďme si zahrát nějaké fotbalové hry. A užijte si hru! Nejprve si ale definujme, co je to fotbal.

Existuje 17 zákonů hry. Tato pravidla mají dva hlavní cíle: chránit hráče a kontrolovat hru. Fotbal začal na amerických vysokých školách ve 30. letech 19. století a nyní se hraje ve více než 55 zemích, z nichž mnohé považují fotbal za svůj národní sport. Pravidla fotbalu řídí rozhodčí. Fotbal hraje v každém týmu 11 hráčů, na lavičce jsou tři náhradníci. Tým nemůže hrát s méně než sedmi hráči, pokud hráči obdrží dvě žluté karty.

Na počátku 20. století rostla popularita fotbalu. První zápas, který se hrál na olympijských hrách, byl v roce 1908 v Londýně. Od té doby se hraje na každé letní olympiádě. Olympijské hry v Los Angeles v roce 1932 nezahrnovaly fotbal. A ve 20. století FIFA expandovala a rostla, posílila svou globální autoritu a regulovala soutěž. V roce 1961 se Guinea stala 100. členem FIFA. Na konci 21. století bylo členy FIFA více než 200 zemí.

Zkontrolujte také: https://www.r-gol.com/cs/kopacky-new-balance